Čtvrtý a pátý den cyklotour „Na kole dětem“

10.06.2012 09:21

Čtvrtý den cyklotour „Na kole dětem“ patřil k těm kratším. Trasa ze Žiliny do Bratislavy měřila pouhých 93 km. Krátkou reportáž plus fotogalerii z této etapy najdete na:

http://www.nakoledetem.cz/projekt/cyklotour/4etapa-zilina-trencin

Pátý den pro účastníky byl ve znamení pěkného počasí. Do Bratislavy dorazil peloton čítající 50 účastníků, kteří ještě ve stejný den navštívili bratislavskou nemocnici v Kramárech, aby obdarovali děti ležící na klinice hematologie a dětské onkologie.  Krátkou reportáž z této etapy najdete na:

http://www.nakoledetem.cz/projekt/cyklotour/5etapa-trencin-bratislava

A výsledek slovenské části cyklotour? Najeto více jak 600 km a vybraných 5700 EURo.

Cyklotour „Na kole dětem“ pokračuje následujícími etapami:

6. etapa (Bratislava – Vídeň 77 km), 8. června 2012

Bratislava – Bratislava-Devín – Bratislava-Devínska Nová Ves – Schlosshof – Engelhartstetten – Loimersdorf – Kopfstetten – Pframa – Wagram an der Donau – Orth an der Donau – Mannsdorf an der Donau – Schonau an der Donau – Doanuinsel – Ernst Happel stadion – Wien

7. etapa (Vídeň – Brno 77 km), 9. června 2012

Vídeň (9.00) – Floridsdorf – Hagenbrunn – Wolkersdorf – Kollnbrunn – Gaweinstal – Wilfersdorf – Poysdorf Drasenhofen – Mikulov (13.00-13.30)  - Milovice – Nové Mlýny – Zaječí –Starovičky - Hustopeče - Velké Němčice – Nosislav – Židlochovice ( 14.30-15.00) – Vojkovice – Holasice – Rajhrad (15.30-16.00) – Rajhradice – Rebešovice – Chrlice – Brno (16.30)

8. etapa (Brno – Praděd 160 km), 10. června 2012

Brno (7.00) – Ochoz – Březina – Křtiny – Jedovnice – Kotvrdovice – Lipovec – Rozstání – Otinoves – Drahany – Plumlov (9.30-10.00) – Mostkovice – Smržice – Čelechovice na Hané – Slatinky – Slatinice – Rataje – Těšetice – Ústín – Topolany – Neředín - Olomouc ( 11.30- 12.00) – Chomoulov – Štěpánov – Moravská huzová – Stádlo – Lužice – Šternberk – Hlásnice – Mutkov – Huzová – Kněžpole – Stránské – Rýmařov (14.00-14.30) – Dolní Moravice – Malá Morávka – Praděd (16.00)

9. etapa (Bruntál – Rožnov pod Radhoštěm 147 km), 11. června 2012

Bruntál (8.00) – Leskovec nad Moravicí – Bohdanovice – Jakartovice – Mladecko – Hlavnice – Nový Dvůr – Štěbořice – Slavkov – Jaktař – Opava (10.00 – 10.30) – Raduň – Pustá Polom – Kyjovice – Zbyslavice – Olbramice – Klimkovice – Polanka nad Odrou – Stará Bělá – Nová Bělá – Hrabová – Vratimov – Havířov (13.00 hod.-13.30) – Václavovice – Sedliště – Frýdek Místek (14.30-15.00) – Staré Město – Baška – Pržno – Frýdlant nad Ostravicí (15.30-16.00) – Čeladná – Kunčice pod Ondřejníkem – Frenštát pod Radhoštěm (16.30-17.00) – Rožnov pod Radhoštěm (17.30 hod.)

10. etapa (Rožnov pod Radhoštěm – Svatobořice-Mistřín 136 km), 12. června 2012

Rožnov pod Radhoštěm (7.45) – Valašská Bystřice - Malá Bystřice – Vsetín – Rokytnice – Lhota u Vsetína – Liptál – Jasenná – Lutonina – Vizovice (10.30-11.00) – Zádveřice – Lípa – Želechovice nad Dřevnicí – Zlín (11.30-12.00) – Březnice – Bohuslavice u Zlína – Šarovy – Březolupy – Bílovice – Jarošov – Uherské Hradiště (13.30 hod.-13.45) – Kunovice – Ostrožská Nová Ves – Uherský Ostroh – Veselí nad Moravou (14.30 – 15.00) Bzenec – Vracov – Vlkoš – Kyjov (16.00-16.30) – Svatobořice-Mistřín (17.00)

11. etapa (Svatobořice-Mistřín – Třebíč 158 km), 13. června 2012

Svatobořice-Mistřín (7.30) –Šardice - Hovorany – Čejč – Čejkovice – Velké Bílovice - Podivín – Břeclav (9.30-10.00) – Poštorná – Valtice (10.30-11.00) – Sedlec – Mikulov – Březí – Dobré Pole – Drnholec – Litobratřice – Jiřice u Miroslavi - Damnice -  Miroslav (13.00-13.30) – Kadov – Dobelice – Vémyslice – Tulešice – Horní Dubňany – Dukovany – Mohelno - Březník – Náměšť nad Oslavou (15.30-16.00) – Vladislav – Třebíč (17.30)

12. etapa (Třebíč – Tábor 144 km), 14. června 2012

Třebíč (8.00) – Stařeč – Rokytnice nad Rokytnou – Římov – Bítovánky – Želetava – Zdeňkov – Nová Říše – Vystrčenovice – Zvolenovice – Telč (10.00-10.30) – Studnice – Hodice – Třešť – Jezdovice – Salavice – Pístov – Jihlava (12.00-12.30) – Hosov  – Pančava – Nový Hubenov – Hubenov – Sedliště – Strměchy – Olešná – Pelhřimov (14.00-14.30) - Starý Pelhřimov – Čížkov – Leskovice – Zlaténka – Kámen – Obrataň – Lejčkov – Kladruby – Chýnov – Zárybničná Lhota – Tábor (17.00)

13. etapa (Tábor – Plzeň 161 km), 15. června 2012

Tábor (7.30) – Všechov – Dražice – Drhovice – Oltyně – Opařany – Srlín – Bernartice – Křenovice – Podolí – Podolsko – Temešvár – Záhoří – Brložnice – Písek (9.30-10.00) – Malé Nepodřice – Dobev – Strakonice (11.00-11.30) – Virt – Střela – Katovice – Střelské Hoštice – Horažďovice – Třebomyslice - Pačejov - Strážovice - Žďár – Zborov – Plánice – Vítkovice – Kroměždice – Myslovice – Bolešiny – Klatovy (14.00-14.30) – Svrčovec – Dolany – Malechov – Švihov – Lhovice – Vřeskovice – Roupov – Skočice – Přeštice – Dolní Lukavice – Lišice – Předenice – Čižice – Štěnovice – Útušice – Radobčice – Plzeň (17.00)

14. etapa (Plzeň – Aš 177 km), 16. června 2012

Stříbro (9.00) – Těchlovice – Víchov – Krásné Údolí – Černošín – Planá (10.00-10.15.) – Chodová Planá – Skláře  – Mariánské Lázně (10.45-11.15) – Zádub – Závišín – Mnichov – Bečov nad Teplou – Teplička – Březová – Karlovy Vary (13.15-13.45)Jenišov – Hory – Nové Sedlo – Sokolov – Dolní Rychnov – Citice – Bukovany – Chlum Svaté Maří – Kaceřov – Hartoušov – Hněvín – Lesinka – Třebeň – Horní Ves – Horní Lomany – Hazlov – Aš (18.00)

Zpět