Koloběžka Crussis Road 4.2.2 černo-červená 28"/20"

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Crussis
ZDARMAZDARMA
Koloběžka Crussis ROAD 4.2 2 02
9 990 Kč
Skladem (5 ks)

Hliníková silniční koloběžka CRUSSIS ROAD s hmotností pouhých 7,40 kg je tady! Road je model koloběžek, který je vhodný nejen pro závodníky, ale pro všechny, kteří mají rádi rychlou jízdu na koloběžce. „Roadka“ je koloběžka na silnici, asfaltové cesty a cyklostezky.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka Crussis Road je sportovní koloběžka s koly 28"/20", postavená na hliníkovém rámu s celkovou hmotností 7,4 kg. Koloběžka miluje hladký asfalt a cyklostezky. Stačí tedy naskočit a vyjet za dobrodružstvím!

Konstrukce

Patentované řešení vysoké tuhosti rámu, díky níž se energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do přímého směru jízdy. Krátký rozvor kol zaručuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní ovladatelnost koloběžky. Přední kolo má stejný průměr jako běžná silniční kola 28", zadní je 20". 

Zajímavou vychytávkou je možnost upnout zadní kolo do 2 různých poloh a regulovat tak světlou výšku koloběžky. Při jízdě na rovném povrchu lépe využijete nižší světlou výšku 35 mm, do lehčího terénu je pak lepší nastavit na 54 mm (nutno podotknout, že s touto změnou polohy zadního kola je nutné počítat i s přenastavením brzdových špalků). 

Nízká hmotnost koloběžky Crussis Road je zásluhou pevného hliníkového rámu se speciální konstrukcí - zadní vidlice se stupátkem tvoří jeden celek. Není to jen svébytný designový prvek, ale především konstrukční řešení eliminující u koloběžek typické únavové lomy v místech obvyklého navaření zadní vidlice ke stupátku. Zvednutá špička stupátka pak zajišťuje bezproblémový průjezd terénem a předchází "zapíchnutí" stupátka do překážky.

Koloběžka_Crussis_ROAD_4.2-2_02

Stupátko

Posunutím stupátka co nejblíže k zadnímu kolu bylo docíleno zkrácení zadní vidlice a tím zvýšení pevnosti rámu při zachování subtilního vzhledu. Toto řešení umožnilo zachování šířky stupátka 102 mm po celé jeho délce, včetně zadní vidlice, která spolu s 65 mm úzkým zadním nábojem minimalizuje koloběžkáři nenáviděné kopnutí do kotníků při odrazu.

Koloběžka_Crussis_ROAD_4.2-2_01

Koloběžka je vybavena spolehlivými čelisťovými brzdami TEKTRO, zvonkem na levé páce a pohodlnými silikonovými gripy. Dokoupit si můžete i praktický stojánek. Roadka je obutá na kvalitních pláštích SCHWALBE Durano (přední), resp. Schwalbe One (zadní) s velmi nízkým valivým odporem.

 
Zdroj: Crussis

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, stojánek, držák lahve

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 28"/20"
Délka: 1728 mm
Výška: 905 - 945 mm
Délka nášlapu: 405 mm
? Světlost nášlapu: 35/54 mm
Váha: 7,4 kg
Nosnost: 120 kg
? Pro výšku postavy: 145 - 190 cm
Rám: Alu 6061
Vidlice: CRUSSIS pevná, Alu
Přední kolo: 28", 32 špic
Zadní kolo: 20", 32 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné Crussis 28"/20"
Pneumatiky: SCHWALBE DURANO RaceGuard 28-622 (700x28C), SCHWALBE One RaceGuard 28-406 (20x1,10“)
Přední náboj: CRUSSIS s průmyslovými ložisky 100 mm, 20D
Zadní náboj: CRUSSIS s průmyslovými ložisky 65 mm, 20D
Brzdy: TEKTRO V-brake, páky s integrovaným zvonkem
Řidítka: CRUSSIS Alu MTB, 620 mm
Představec: CRUSSIS Al, 31,8/100 mm
Hlavové složení: Ahead
Gripy: CRUSSIS, 100% silikon
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén * / město **