Koloběžka K-Bike K6

půjčovna
Značka: K Bike
6 200 Kč
Objednáno

Koloběžka K Bike K6 je skvělá koloběžka do města. Jde o perfektně ovladatelnou koloběžku na dvou 12" palcových kolech, která vyniká skvělými jízdními vlastnostmi, má osobitý styl a jízda na ní rozhodně není nuda.

Barva – jak praví klasik „Můžete mít jakoukoliv barvu, pokud bude černá“ anebo vám koloběžku postavíme na zakázku dle vašich konkrétních požadavků.

Mimo K Bike jsme jediným prodejcem, který je v současnosti schopen, byť s obtížemi a za vyšší cenu, dodávat K Biky na trh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma K Bike je firmou jednoho muže s rodinou. Koloběžky tohoto muže baví, neživí, proto si může dovolit co jiní ne a naopak si spoustu věcí musí odpustit nebo udělat sám. Pravá nefalšovaná garážovka, spoustu dílů vlastní konstrukce, které si sami vyrábí nebo si nechávají vyrábět podle vlastní dokumentace po celé ČR. Tohle všechno se tvoří ve čtyřech garážích.

K Bike K6 vs. K Bike K5 – podstatný rozdíl najdete ve světlé výšce koloběžky. Ká šestka je univerzální stroj se světlostí (obuto do plášťů Rubena Slick) 6 cm. Vyšší nášlap umožňuje použít nižší pláště, např. Schwalbe Big Apple 12x2,00/50-203, díky kterým se pak s koloběžkou dostanete na 5 cm světlé výšky. Světlost K5 je na stejných pláštích mínus 20 mm.

Konstrukce

Kromě hlavové trubky je celý rám tvořen čtvercovými a obdélníkovými ocelovými profily. Hlavní rámová „trubka“, neboli krk koloběžky, je svařena z jeklů 40 × 25 mm, stupátko, plynule přecházející v zadní vidlici, plus též přední vidlice, využívají čtvercového profilu 20 × 20 mm.

k6-08-big

Stupátko

Stupátko se vpředu zužuje a ve své první třetině také mírně zvedá. U paty je jeho šířka 110 mm, v ohybu cca 83 mm a úplně vpředu 70 mm. Délka podlahy činí 420 mm. V zadní části je prostor mezi profily vyplněn děrovaným plechem, chránič paty je přišroubován na příčku na konci stupátka.

Podrobný test koloběžky K Bike K6 najdete pod odkazem.

Zdroj: K Bike, Přibližovadla CZ

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, brašna na koloběžku, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky do města
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 12"/12"
Délka: 1100 mm
Výška řidítek: 800mm
Váha: 6,5 Kg
Nosnost: 110 Kg
Délka nášlapu: 400 mm
? Světlost: 60 mm
Rám: ocelový K-Bike K6
Řidítka: vlaštovky
Obutí: Jumbo 62-203
Pláště: Schwalbe Big Apple
Brzdy: Tektro V-brake 837
Ráfky: jednostěnné Al REMERX 12"
Náboje: K-Bike 70 mm
Představec: ZOOM 22,2 Al 100mm
Gripy: tvrzená pěna
Jízdní vlastnosti: Silnice - dobrá, Terén - dobrá, Město - výborná