Koloběžka KOSTKA HILL Fun žlutá 20"/16"

Neohodnoceno
Značka: Kostka
6 990 Kč
Skladem (5 ks)

Za málo peněz hodně muziky... Pokud s koloběhem teprve začínáte a nechcete do nového stroje investovat majlant, KOSTKA HILL FUN je pro vás výbornou volbou. Aby nedošlo k mýlce, tato koloběžka pro dospívající děti a dospělé je cenově přijatelná, přesto dotažená do posledního detailu. Stejně jako v případě všech ostatních koloběžek KOSTKA si výrobce při její výrobě dal záležet, proto se vyznačuje precizním dílenským zpracováním.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka KOSTKA HILL FUN svou výbavou plně odpovídá požadavkům začínajícího koloběžkáře a její jízdní vlastnosti vás velmi mile překvapí. Vše začíná u vyladěné geometrie rámu, která zaručuje pohodovou a ničím nerušenou jízdu. Na jednostěnných hliníkových ráfcích, obutých do plášťů Kenda, doslova "vystřelíte" a véčkové brzdy Promax vás zase bez problémů zastaví. V případě, že budete koloběžku například převážet autem, jistě oceníte hliníkové náboje s rychloupínáky, díky nimž lze kola koloběžky snadno odmontovat a zmenšit tak její rozměry.

KOSTKA-HILL-FUN

Garantujeme, že vás koloběžka KOSTKA HILL FUN ani přes svou poměrně nízkou cenu nezklame. Proto nečekejte a odrazte se vstříc lásce ke koloběhu.

Zdroj: Kostka

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 20"/16"
Délka: 1470 mm
Výška: 960 mm
Délka nášlapu: 435 mm
Světlost nášlapu: 55 mm
Váha: 8,8 kg
Nosnost: 100 kg
? Pro výšku postavy: 140 - 210 cm
Rám: ocelový Kostka Hill Fun
Vidlice: ocelová
Přední kolo: 20", 28 špic
Zadní kolo: 16", 28 špic
Ráfky: hliníkové, jednostěnné RMX 21
Přední a zadní náboj: konusový
Pneumatiky: Kenda Khan
Brzdy: Promax (páky a čelisti)
Řidítka: KOSTKA FBH 680-190 St
Představec: KOSTKA SK 2822 S
Gripy: gumové
Hlavové složení: Ahead
Jízdní vlastnosti: silnice *** / terén ** / město ****