Koloběžka KOSTKA Racer Pro 28"/28"

Neohodnoceno
Značka: Kostka
24 990 Kč
Skladem (5 ks)

Závodní koloběžka Kostka Racer Pro s úzkými silničními koly 28 × 28" je určená pro trénovaného jezdce s ambicemi vyhrávat a proto musí splňovat několik důležitých kritérií – nízkou váhu, kvalitní komponenty, propracovanou geometrii.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závodní koloběžka Kostka Racer Pro s úzkými silničními koly 28 × 28" je určená pro trénovaného jezdce s ambicemi vyhrávat a proto musí splňovat několik důležitých kritérií – nízkou váhu, kvalitní komponenty, propracovanou geometrii.

racer-pro-28

Základem koloběžky Kostka Racer Pro je tuhý, ale zároveň lehký rám s geometrií přizpůsobenou závodnímu stylu jízdy, který dokáže skvěle pohlcovat vibrace. Zadní vidlice je postavena pro kolo s pevnou osou 12 mm, která poskytuje ještě vyšší tuhost než dříve (zejména ve zkrutu). Vpředu pak celkový efekt dotváří semi-integrované hlavové složení typu tapered (větší spodní ložisko), jež výrazně posiluje tuhost spojení rámu koloběžky a přední karbonové vidlice.

kolobezka-kostka-racer-pro-28 (11)

Lehká kola jsou tvořena náboji vlastní konstrukce Kostka HK1020 RS s japonskými průmyslovými ložisky s nízkým třením, radiálním výpletem, dvaceti napřímo uloženými dráty značky Sapim, a dvoustěnnými hliníkovými ráfky Remerx Alcyon se soustruženou brzdnou plochou. Standardně jsou kola obutá do osvědčených plášťů Schwalbe One šíře 23 mm, které umožňují huštění tlakem až 10 barů. Valivý odpor tedy rozhodně nebude tím, co by vás na závodech brzdilo.

kolobezka-kostka-racer-pro-28 (7)

Řídítka Kostka FBH Racer Ergo byla vyvinuta ve spolupráci s předními českými závodníky tak, aby poskytovala několik možností úchopu pro různý styl jízdy, a zároveň umožňovala pracovat s aerodynamikou postoje či „zalehnutí“ na koloběžce při velmi rychlé jízdě.

kolobezka-kostka-racer-pro-28 (2)

Silniční brzdy Shimano 105 jsou ovládané aerodynamickými časovkářskými brzdovými páčkami, Bowdeny jsou vedené uvnitř rámu koloběžky. Jde o drobný detail, který však dotváří velmi elegantní celkový design závodní koloběžky Kostka Racer Pro.

Vážným zájemcům společnost Kostka nabízí koloběžku přizpůsobit podle vašich představ.

Podrobný test koloběžky Kostka Racer Pro najdete v odkazu

Zdroj: Kostka

Doporučujeme tyto doplňky:

držák lahve, rámová brašna

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 28"/20"
Délka: 1930 mm
Výška: 930 mm
Délka nášlapu: 350 mm
Světlost nášlapu: 40 mm
Váha: 7,85 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 150 cm plus
Rám: Ocelový Kostka Racer Pro
Vidlice: Trigon Carbon 28" Tapered
Přední kolo: 28", 20 špic
Zadní kolo: 28", 20 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné Dvoustěnné - ALCYON
Pneumatiky: Schwalbe One
Přední a zadní náboj: KOSTKA HK 1020 RS
Brzdy: Shimano 105
Řidítka: KOSTKA FBH Racer ergo
Představec: Force Teamlight 90-110
Hlavové složení: Semi-integrované Tapered
Gripy: BBB Raceribbon
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén ** / město **