Koloběžka KOSTKA STREET Fun zelená 16"/16"

Neohodnoceno
Značka: Kostka
6 490 Kč
Skladem (5 ks)
Koloběžka KOSTKA STREET FUN KID je koloběžka pro děti od 4 let, díky níž si vaše malá ratolest užije spoustu skvělé zábavy. Geometrie koloběžky je přizpůsobena pro rychlou změnu jízdního směru.
 
Koloběžka KOSTKA STREET FUN KID je dostupná ve třech metalických odstínech, které rozzáří oči nejednomu dítěti. Lze tak vybrat unikátní prémiovou barvu jak pro kluky uličníky, tak pro holky parádnice!
 
Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka KOSTKA STREET FUN KID je postavena na dvou 16ti palcových nafukovacích kolech. Geometrie rámu speciálně optimalizovaná pro malé jezdce v kombinaci se stejnou velikostí kol na úzkých nábojích KOSTKA HK 6520 RB, přisuzuje této dětské koloběžce s brzdami snadnou ovladatelnost, výbornou stabilitu a perfektní jízdní vlastnosti.

street-fun-kid-vykres

Použitím úzkých nábojů Kostka o šířce 65 mm s průmyslovými ložisky bylo možné dosáhnout zmenšení celkové šířky koloběžky, to zamezuje riziku kontaktu nohy s rámem koloběžky a předchází tak zranění. Díky prodloužení délky nášlapu na 300 mm došlo ke zvýšení rozsahu použití koloběžky pro větší děti. 

Tato 16” koloběžka pro děti disponuje výškově nastavitelnými řídítky, takže ji můžete přesně uzpůsobit výšce vašeho malého koloběžkáře. Koloběžka pro děti KOSTKA STREET FUN KID je velmi hravá a bezpečná zároveň.

Zdroj: Kostka

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro děti
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 16"/16"
Délka: 1240 mm
Výška: 750 - 850 mm
Délka nášlapu: 300 mm
Světlost nášlapu: 50 mm
Váha: 6,8 kg
Nosnost: 70kg
Rám: ocelový Kostka Street Fun
Vidlice: ocelová
Přední kolo: 16", 20 špic
Zadní kolo: 16", 20 špic
Ráfky: hliníkové, jednostěnné
Pneumatiky: Mitas Walrus
Přední a zadní náboj: KOSTKA HK 6520 RB
Brzdy: Promax (páky a čelisti)
Řidítka: ocel, 500 ST
Představec: výškově stavitelný
Hlavové složení: HCO - 1"
Gripy: gumové
Jízdní vlastnosti: silnice *** / terén *** / město *****