Koloběžka KOSTKA TRAVEL černá 28"/20"

Neohodnoceno
Značka: Kostka
12 990 Kč
Skladem (5 ks)

Sportovně - turistická koloběžka Kostka Travel Max (G6) s kombinací kol 28"/20" vyniká především svým sportovním charakterem. Přední 28" kolo snáze překonává nerovnosti, zajišťuje perfektní vedení jízdní stopy a usnadňuje jízdu v lehkém terénu. S koloběžkou Kostka Travel Max (G6) budete snadno brázdit cesty s nevídanou lehkostí a pokud vyrazíte do města, určitě se neztratíte.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka Kostka Travel Max (G6) si vás na první dobrou získá svou perfektní ovladatelností a stabilitou, a to i při vyšších rychlostech. Rám 6. generace se zvýšenou tuhostí, vychází z léty ověřené konstrukce, nabízí tak perfektní jízdní vlastnosti společně s nezapomenutelným jízdním zážitkem. Je vhodná pro dospělé od 170 cm a poradí si i s jezdci nad 190 cm. Nosnost koloběžky je 150 kg.

travel-max-g6_1

Hlavní rámový profil ve tvaru „kapky“ poskytuje vynikající aerodynamické vlastnosti a stal se také nedílnou součástí typického vzhledu koloběžek Kostka. Nově je speciální profil zpevněn návarem. Zvětšený prostor pro jezdce, optimální tuhost a elegantní linie jsou základní elementy rámu nové generace. Integrovaný otvor pro stojánek, přední výztuha se speciálními sváry pro zvýšení tuhosti a odolnosti, či ochrana rámu při kontaktu s nerovností jsou již standardem, na který je výrobce právem pyšný. V rámci zvýšení vašeho pohodlí je koloběžka postavena na zúžené koncepci rámu a vidlice pro 65mm široké náboje. Tento počin, společně se zapuštěnou osou zadního kola, zabraňuje kontaktu odrazové nohy s koloběžkou, což pozitivně ovlivňuje celkový jízdní komfort. Nerezové adhezní prvky na horní straně stupátka zajišťují dlouhodobou životnost nášlapné plochy, odolnost proti jejímu opotřebení a zvyšují její protiskluzné vlastnosti. Toto unikátní technické řešení plní nejen ochrannou funkci, ale brání také nebezpečnému uklouznutí stojné nohy.

kolobezka-kostka-travel-max-g6 (26)

Zadní doraz paty je novinka, kterou jistě oceníte. Je vyroben frézováním z vysokopevnostní slitiny hliníku. Inovovaný doraz paty využijete při odrazu nebo přizvednutí koloběžky nohou při překonávání překážek, například obrubníků. Jeho tvar je optimalizován pro všechny druhy obuvi. Doraz je v případě potřeby možné vyměnit za jiný typ nebo zcela odejmout. Tato novinka přináší prodloužení nášlapné plochy a zvětšení prostoru pro jezdce. Váš odraz a výměna nohou tak bude zas o něco snazší.

kolobezka-kostka-travel-max-g6 (27)

Vaši bezpečnost podpoří reflexní prvky umístěné na různých částech koloběžky. Vše podtržené precizním dílenským zpracováním.

Zdroj: Kostka

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 28"/20"
Délka: 1750 mm
Výška: 1030 mm
Délka nášlapu: 440 mm
Světlost nášlapu: 50 mm
Váha: 9,3 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 170 cm plus
Rám: Ocelový Kostka Travel
Vidlice: Ocelová
Přední kolo: 28", 24 špic
Zadní kolo: 20", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné Dragon 28/20
Pneumatiky: Schwalbe Marathon Racer
Přední a zadní náboj: KOSTKA HK 6524 RS
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: KOSTKA FBH Wings 680-50 Al
Představec: KOSTKA SK 2822 S
Hlavové složení: Ahead
Gripy: Tvrzená pěna - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén *** / město ***