Koloběžka MIBO Gran Turismo žlutá 28"/20"

půjčovna
Neohodnoceno
Značka: Mibo
ZDARMAZDARMA
mibo gt žlutá
13 990 Kč
Skladem (5 ks)

Koloběžka MIBO Gran Turismo žlutá (nebo také "GT") je vhodná na turistiku, dlouhé cesty nebo na fitness jízdu (najdou se i tací, co na ní dokonce i závodí). Koloběžka je určená pro děti od 15 let až po dospělé s výškou postavy do 200 cm. Velikost kol 28"/20". Nosnost 150 kg.

Díky preciznosti výroby poskytuje výrobce na rám 5letou záruku (na ostatní komponenty pak 2 roky). Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu! 

První servisní prohlídku u nás zakoupených koloběžek provádíme zdarma.

Tuto koloběžku si můžete půjčit v naší půjčovně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncept této koloběžky se rodil dlouho. Společnost MIBO měla za cíl postavit stroj, který bude mít ambice sportovní koloběžky, aniž by utrpěl komfort nebo užitná hodnota.

Při zakoupení nebo vyzvednutí u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Stačí namontovat kola, nastavit řídítka a můžete vyrazit.

Několik slov od autora koloběžky MIBO:

„Vytvořili jsme novou koloběžku Gran Turismo (italsky Velká pouť). Během měsíců vývoje jsme vyzkoušeli, otestovali a aplikovali spousty nových technických řešení. Vytvoření kvalitního výrobku se od nás očekává a jsem přesvědčený, že jsme tento cíl modelem GT splnili. Naše filozofie je, přinést zákazníkovi to nejlepší.“

Konstrukce

Hrany obdélníkových ocelových profilů, ze kterých je rám modelu GT vyrobený, otupuje elegantní zaoblená linie hlavního rámového „dvojprofilu“, které sekunduje taktéž do mírného oblouku prohnuté stupátko. S hranatými profily pak jemně kontrastují přední a zadní vidlice, vyrobené z profilu oválného průřezu. Z pohledu designu jde o moc pěknou koloběžku z klasických materiálů.

Mibo-GT_03

Stupátko a světlost

Nášlapná plocha byla oproti předchozímu modelu Malaga zkrácena na necelých 40 cm (od krku po chránič paty), celé stupátko je pak dlouhé přibližně 52 cm. Na koloběžce stále máte pro chodidla dostatečný prostor, ale kratší stupátko zajišťuje vyšší tuhost při zachování dobré váhy a lepší průchodnosti terénem. Šíře stupátka po celé jeho délce dělá 8 cm.

Podlaha sestává ze dvou jeklů čtvercového průřezu 25×25 mm. Výška nášlapu u paty činí cca. 65 mm, výška nášlapu špičky boty u krku koloběžky pak 80 mm (odchylka měření max. 2 mm). Z toho si můžete spočítat samotnou světlost – vpředu 55 mm, vzadu 40 mm. Sklon stupátka není nikterak velký, ale přesto jej při jízdě terénem oceníte. Výška náběhové hrany nad zemí je cca. 64 mm.

Díky nízkému jeklu a vhodně zvoleným plášťům se na svých výletech nebo vytrvalostních závodech tolik nenadřepujete.  

Mibo-GT_07a_small

Stojánek

U koloběžky GT je stojánek umístěn na krku co nejníže a je i oproti jiným modelům kratší. Váží méně, nezavazí a denně jej využijete nespočetněkrát. Jeho konstrukce umožňuje stojánek „vykopnout“ dopředu i dozadu, při manipulaci s ním si vystačíte nohu.

 

Podrobný test koloběžky MIBO GT najdete v odkazu

Zdroj: MIBO, Přibližovadla CZ

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, brašna na zadní blatník, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
Délka: 1721 mm
Výška: 1015 mm
Délka nášlapu: 375 mm
Světlost nášlapu: 41 / 71 mm
Váha: 9,6 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 150 - 200 cm
? Rám: ocelový MIBO GT
? Vidlice: ocelová MIBO GT
? Přední kolo: 28", 32 špic
? Zadní kolo: 20", 32 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 28/20
Přední a zadní náboj: Novatec 100 mm
Pneumatiky: Continental CONTACT 700x32C/20x1,4
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: Duralová značky Zoom
Představec: Ahead Zoom
Gripy: šroubovací pěnová madla
Hlavové složení: Ahead Neco
Další doplňky: stojánek, zvonek
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén *** / město ***

Montáž a unboxing koloběžky Mibo GT