Koloběžka MIBO Split černá 26"/20"

Neohodnoceno
Značka: Mibo
ZDARMAZDARMA
mibo split černá
14 800 Kč
Skladem (5 ks)

Koloběžka MIBO Split černá 26"/20" je perfektní cestovní koloběžka, kterou lze velmi snadno pomocí skládacímu mechanismu převážet ve složeném stavu. Vhodná pro děti od 15 let a dospělé do výšky postavy 200 cm. Koloběžka je ideální pro dlouhé výlety a uspokojí i nejnáročnější koloběžkáře.

Díky preciznosti výroby poskytuje výrobce na rám 5letou záruku (na ostatní komponenty pak 2 roky). Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

První servisní prohlídku u nás zakoupených koloběžek provádíme zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlajková loď turistiky. Do roku 2017 slovo velká koloběžka a skládací nešlo použít v jedné větě. Split si bere od všeho jen to nejlepší. Léty prověřený skládací kloub zvyšující tuhost, stále kompaktní rozměry při složení, vejde se i do automobilu Škoda Citigo.

Při zakoupení nebo vyzvednutí u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

Konstrukce

Stupátko využívá dvou „jeklů“ 25×25 mm, hlavní rámový „dvojprofil“ a obě vidlice pak profilů 30×15 mm. Profily jsou tenkostěnné (tloušťka stěny 1,5 mm), takže ani jejich relativně větší průřezy nemají vliv na zvýšenou hmotnost. To vše při zachování vynikající tuhosti rámu. Díky odlišné konstrukci hlavního rámového „dvojprofilu“ a jeho napojení na stupátko, má Split cca o 15 mm větší prostor pro jezdce než příbuzný model MIBO GT. Dále má Split oproti modelu GT o 10 mm vyšší stupátko (světlost 50 mm), což je u turistické koloběžky běžný, ale hlavně osvědčený standard.

Koloběžka MIBO Split má klasické závitové hlavové složení – kvůli skládání, respektive otáčení řídítek při skládání koloběžky.

Přední kolo o průměru 26 palců řadí Split do kategorie velkých koloběžek. Shodně jsou obě kola obutá do osvědčených 1,5 palcových (40 mm) plášťů Schwalbe Marathon Racer.

Mibo-GT-Split_09a

Skládání

Společnost MIBO je průkopníkem skládacích koloběžek u nás. Princip skládání a skládací mechanismus koloběžek MIBO se během let (až na drobné detaily) de facto nezměnil. Rám se „láme“ v šikmo uloženém kloubu, umístěném ve spodní části hlavního rámového profilu. „Zlomením“ se koloběžka vlastně složí na polovinu. Kloub je opatřený rychloupínákem a jistícím čepem, složení je rychlé – viz dále ve videu. Složení řídítek je u modelu Split řešeno pomocí rychloupínacího mechanismu, díky kterému lze řídítka bez použití nářadí povolit, otočit a složit, případně rychle nastavit jejich výšku.

Mibo-GT-Split_02

Stojánek

Koloběžka MIBO Split je vybavena integrovaným stojánkem, který je oproti neskládacím/pevným modelům MIBO na pravé straně koloběžky.

mibo split bílá stojánek

Recenze - Mibo GT Split – nebude vám překážet. Podrobná recenze > Priblizovadla.cz

Zdroj: MIBO, Přibližovadla CZ

Doporučujeme tyto doplňky:

Sada blatníků, vak na koloběžku, rámová brašna na koloběžku, brašna na zadní blatník, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky skládací
Záruka: 2 roky
Délka: 1700 mm
Výška: 950 - 1000 mm
Délka nášlapu: 415 mm
Světlost nášlapu: 50 / 75 mm
Pro výšku postavy: 140 - 200 cm
Váha: 10,4 kg
Nosnost: 150 kg
? Rám: Ocelový MIBO Split
? Vidlice: Ocelová MIBO Split
? Přední kolo: 26", 32 špic
? Zadní kolo: 20", 32 špic
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 26/20
Pneumatiky: Schwalbe Marathon Racer
Přední a zadní náboj: Novatec 100 mm
Řidítka: Duralová značky Zoom
Představec: Ahead Zoom
Hlavové složení: závitové 1 1/8
Gripy: šroubovací pěnová madla
Další doplňky: stojánek, zvonek
Jízdní vlastnosti: silnice **** / terén *** / město **

Montáž a unboxing koloběžky Mibo Split

Rozložení a složení koloběžky Mibo Split