Koloběžka MIBO Tourist modrá 28"/28"

Novinka půjčovna
Neohodnoceno
Značka: Mibo
ZDARMAZDARMA
Koloběžka MIBO Tourist 04
12 500 Kč
Skladem (5 ks)

Koloběžka MIBO Tourist modrá 28"/28" je vhodná na turistiku, dlouhé cesty nebo na fitness jízdu. Koloběžka je určená pro  dospělé s výškou postavy do 200 cm. Velikost kol 28/28". Nosnost 150 kg.

Díky preciznosti výroby poskytuje výrobce na rám 5letou záruku (na ostatní komponenty pak 2 roky). Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

První servisní prohlídku u nás zakoupených koloběžek provádíme zdarma.

Tuto koloběžku si můžete půjčit v naší půjčovně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě osmadvacítky už nejsou synonymem pouze závodních koloběžek. Koloběžka MIBO Tourist vychází z osvědčeného a oblíbeného modelu MIBO GT, staví však na výhodách velkých „osmadvacítkách“, které jsou v drtivé většině doménou závodních strojů.

Tourist – přesně ve smyslu svého jména – je turistická koloběžka, která si neklade ambice dovézt svého jezdce „na bednu“, nýbrž poskytnout mu jízdní vlastnosti, a v tomto případě i komfort stroje s velkými koly, na vyjížďkách pro radost z pohybu, pro udržování kondice, hubnutí, ale třeba i jízdy s bagáží natěžko do dalekých krajin.

Při zakoupení nebo vyzvednutí u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Stačí namontovat kola, nastavit řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

Konstrukce

Konstrukce rámu a přední vidlice představuje známou mibáckou klasiku: Stupátko je tvořené jekly 25 × 25 mm, hlavní rámový oblouk plochými profily 30×15 mm. Stejný rozměr mají také profily obou vidlic, jen s tím rozdílem, že jsou zaoblené.

 

Koloběžka_MIBO_Tourist_01

Stupátko

Světlost stupátka 50 mm pod patou je optimální pro tento typ koloběžky. V přední části nášlapu se pak stupátko zvedá o 10 mm. Čistě pragmaticky jde o dobré řešení, protože velké koloběžky s dlouhým stupátkem jsou mnohem náchylnější na škrtání nežli krátké stroje s „jednonožným“ nášlapem. Protiskluzové pásky drží botu, tam kde má.

Koloběžka_MIBO_Tourist_03

Stojánek

U koloběžky MIBO Tourist je stojánek umístěn na levé straně krku koloběžky. Jeho konstrukce umožňuje stojánek „vykopnout“ dopředu i dozadu, při manipulaci s ním si vystačíte nohu.

Koloběžka_MIBO_Tourist_02

 

Podrobný test koloběžky MIBO Tourist najdete v odkazu

Zdroj: MIBO, Přibližovadla CZ

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, brašna na zadní blatník, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky cestovní
Záruka: 2 roky
Délka: 1930 mm
Výška: 900 -950 mm
Délka nášlapu: 380 mm
? Světlost nášlapu: 50/70 mm
Váha: 10,5 kg
Nosnost: 120 kg
? Pro výšku postavy: 150 - 200 cm
? Rám: Ocelový MIBO Tourist
? Vidlice: Ocelová MIBO Tourist
? Přední kolo: 28", 32 špic
? Zadní kolo: 28", 32 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 28/28
Pneumatiky: Continental Ride Tour
Přední a zadní náboj: Novatec 100 mm
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: duralová značky Zoom
Představec: Ahead Zoom
Hlavové složení: Ahead Neco
Gripy: šroubovací pěnová madla
Další doplňky: stojánek, zvonek
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén *** / město ***