Koloběžka MIBO Universe bílá 26"/20"

půjčovna
Neohodnoceno
Značka: Mibo
ZDARMAZDARMA
mibo universe bílá
11 990 Kč
Skladem (5 ks)

Koloběžka MIBO Universe bílá 26"/20" je vhodná na turistiku, dlouhé cesty nebo na fitness jízdu, koloběžka, která má turistiku, stabilitu a pohodlnou jízdu vepsanou do své DNA.

Díky preciznosti výroby poskytuje výrobce na rám 5letou záruku (na ostatní komponenty pak 2 roky). Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

První servisní prohlídku u nás zakoupených koloběžek provádíme zdarma.

Tuto koloběžku si můžete půjčit v naší půjčovně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka MIBO Universe je ve shodě se svým názvem univerzální či chcete-li trekový stroj s koly 26"/20" palců. Konstrukčně je posazena mezi oblíbený, dnes již nevyráběný, model Malaga a silniční GT. Rám vychází ze silničního modelu GT a kola velikosti 26"/20" (stejné jako zmíněná Malaga) zajišťují naprosto perfektní vlastnosti pro dlouhé jízdy a dobrou ovladatelnost. Stupátko má stejně jako ostatní modely koloběžek MIBO zvýšenou nájezdovou hranu pro lepší průjezd lehkým terénem.

Při zakoupení nebo vyzvednutí u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

Konstrukce

Stejně jako u modelů GT nebo Split jsou i zde použité tenkostěnné profily, které jsou synonymem pro MIBO typické velké tuhosti rámu při zachování „běžné“ hmotnosti. Ručička váhy v případě Universu těsně „podlézá“ deset kilogramů (vč. stojánku), což je v této velikostní třídě koloběžek s ocelovým rámem běžná hodnota.

Hrany obdélníkových ocelových profilů, ze kterých je rám modelu Universe vyrobený, otupuje elegantní zaoblená linie hlavního rámového „dvojprofilu“, které sekunduje taktéž do mírného oblouku prohnuté stupátko. S hranatými profily pak jemně kontrastují přední a zadní vidlice, vyrobené z profilu oválného průřezu.

Koloběžka_MIBO_Universe_09

Stupátko a světlost

Výrobce u modelu Universe snížil stupátko v jeho přední části (skládací Split poměr přední/zadní část – 75/50 mm, model GT 65/40 mm). U koloběžky MIBO Universe činí onen rozdíl jen 15 mm – stupátko už není tolik „do kopce“. Výška nášlapu u paty má cca. 75 mm, výška nášlapu špičky boty u krku koloběžky pak 85 mm. Z toho si můžete spočítat samotnou světlost – vpředu 60 mm, vzadu 50 mm. Samotná podlaha koloběžky (široká 80 mm a dlouhá 390 mm) je pak sestavena ze dvou jeklů čtvercového průřezu 25×25 mm.

Koloběžka_MIBO_Universe_08

Stojánek

U koloběžky Universe je stojánek umístěn na levé straně krku. Jeho konstrukce umožňuje stojánek „vykopnout“ dopředu i dozadu, při manipulaci s ním si vystačíte nohu.

Koloběžka_MIBO_Universe_10

Recenze - https://priblizovadla.cz/mibo-universe-pohoda-silnici-i-lehkem-terenu-podrobna-recenze/

Zdroj: MIBO, Přibližovadla CZ

Doporučujeme tyto doplňky:

Sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, brašna na zadní blatník, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky cestovní
Záruka: 2 roky
Délka: 1710 mm
Výška: 900 - 970 mm
Délka nášlapu: 390 mm
? Světlost nášlapu: 50/65 mm
Váha: 9,9 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 140 - 190 cm
? Rám: Ocelový MIBO Universe
? Vidlice: Ocelová MIBO Universe
? Přední kolo: 26", 32 špic
? Zadní kolo: 20", 32 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 26/20
Pneumatiky: Schwalbe Marathon Racer 26x1,5/20x1,5
Přední a zadní náboj: Novatec 100 mm
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: Duralová značky Zoom
Představec: Ahead Zoom
Hlavové složení: Ahead
Gripy: šroubovací pěnová madla
Další doplňky: stojánek, zvonek
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén *** / město ***

Montáž a unboxing koloběžky Mibo Universe