Koloběžka Yedoo Trexx bílá 26"/20"

Neohodnoceno
Značka: Yedoo
ZDARMAZDARMA
Trexx 12702 Y30 white side
13 990 Kč
Skladem (5 ks)

Asfalt? Šotolina? Serpentýny? Hory? Les? Kočičí hlavy? Zdeněk Valenta jel Skandinávií na sever, až už cestu ukazovaly jen lišejníky, sobi mu vařili čaj a naučil mluvit sušenou rybu. Stef Dietschi přejel ze Švýcarska do Istanbulu a David Ceccarelli a Andrea Gesmundo prošlapali Island od ledovců po lávová pole. Sbalte se. Nikdy se nevrátíte stejní. Koloběžka Yedoo Trexx je parťák, který vás podrží při jakémkoli dobrodružství.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Koloběžku YedooTrexx táhne kupředu perfektní rám, rychlá kola a kvalitní komponenty. Díky speciální technologii protlačovaných hliníkových profilů může být rám současně lehký i maximálně pevný.

Trexx_12702_Y30_Dimensions

Konstrukce

Lehký a tuhý hliníkový rám (celková váha koloběžky pouhých 7,8 kg) ušetří energii vloženou do odrazu. Nízko položené stupátko a jeho minimální tloušťka šetří stojnou nohu, přidá radost z jízdy i množství ujetých kilometrů. Protiskluzové pásky na stupátku zajistí bezpečnou jízdu i výměnu nohou. Dvoupolohová zadní vidlice umožní nastavit světlou výšku stupátka pro jízdu po silnici i v terénu (40/60 mm). Model má přípravu na montáž stojánku, blatníků a dvou držáků na láhev; ty i další doplňky jako světlo, zvonek, držák na mobil, brašnu či set na mushing a venčení psa si můžete dokoupit.

Kola 26“/20“ spolu se širšími pneumatikami a speciální protiprůrazovou vrstvou z kevlaru bezpečně zvládnou každý povrch, koloběžka je předurčena pro dlouhé výlety a dobrodružné výpravy. Hliníkové náboje s prachotěsnými a vodotěsnými průmyslovými ložisky zaručí hladký chod kol i vysokou životnost za všech podmínek. Díky rychloupínacím páčkám vpředu i vzadu sundáte obě kola během vteřiny, koloběžku snadno převezete v autě, či uskladníte doma.

Maximální nosnost koloběžky 130 kg. Na základní servis vám stačí pouze dva imbusové klíče, křížový šroubovák a pumpička.

Podrobný test koloběžky Yedoo Trexx najdete v odkazu Koloběžky Yedoo Trexx a Wolfer – kompletní test > (priblizovadla.cz)

Zdroj: Yedoo

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 26"/20"
Délka: 1710 mm
Výška: 920 - 980 mm
Délka nášlapu: 400 mm
Světlost nášlapu: 40 - 60 mm
Váha: 7,8 kg
Nosnost: 130 kg
? Pro výšku postavy: 150 cm plus
Rám: hliníkový Yedoo Trexx
Vidlice: hliníková Yedoo Trexx
Přední kolo: 26", 24 špic
Zadní kolo: 20", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 26/20
Pneumatiky: KENDA (60TPI, kevlar guard)
Přední a zadní náboj: NOVATEC road - 100 / 74 mm
Brzdy: TEKTRO ML 520/"V" TEKTRO (páky a čelisti)
Řidítka: UNO alloy DB vlaštovky
Představec: UNO alloy 3D oversize
Hlavové složení: Ahead NECO alloy 1 1/8" semi
Gripy: XHH pěnová V3 - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén **** / město ***

Koloběžka Yedoo Trexx