Koloběžka Yedoo Trexx Disc červená 26"/20"

Neohodnoceno
Značka: Yedoo
ZDARMAZDARMA
Trexx Disc 12722 red side
15 590 Kč
Skladem (5 ks)

Tam, kam vás to táhne, nevedou silnice. Charaktery se prověřují v terénu. Na polňačkách kolem samot, na horských stráních, v jehličí rozrytém kanci a bučinách s uklouzaným listím, kam se nevydávají ani dřevorubci. Připravte svoje měřítka na nejdynamičtější enduro na téhle straně krajnice, ideální třeba pro mushing. Neberte na něj ohledy. Instinkt vás povede, v jakémkoli počasí. Dobrodružství nečeká na silničáře.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka Yedoo Trexx Disc se jmenuje podle použitých kotoučových brzd, které poskytují potřebnou jistotu v terénu a při drsných sjezdech. Je symbolem konstrukčních úprav a speciální volby komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách, jako je i širší stupátko, nové pneumatiky nebo vyšší a kratší představec.

Trexx_Disc_12722_Dimensions

Konstrukce

Zpevněný hliníkový rám se širokým stupátkem je uzpůsobený adrenalinovým sjezdům, mushingu a jízdě v terénu. Vyšší světlá výška stupátka s příjemně nízkým nášlapem zajistí dobrou průjezdnost terénem a zároveň snadné odrážení bez námahy. Tři protiskluzové pásky na stupátku pro bezpečnou jízdu i výměnu nohou. Oversize řídítka a madla s protiskluzovým rastrováním dodají jezdci pocit stability.

Kola 26“/20“ spolu s terénními plášti bezpečně zvládnou každý povrch, dobře se přizpůsobují terénu a snižují odskoky. Diskové brzdy mají rychlý nástup a vysokou účinnost za každého počasí – v mokru, blátě i spadaném listí. Díky rychloupínacím páčkám vpředu i vzadu sundáte obě kola během vteřiny, koloběžku snadno převezete v autě, či uskladníte doma.

Podrobný test koloběžky Yedoo Trexx Disc najdete v odkazu https://priblizovadla.cz/terenni-univerzal-yedoo-trexx-disc-podrobny-test/

Zdroj: Yedoo

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 26"/20"
Délka: 1790 mm
Výška: 930 - 1000 mm
Délka nášlapu: 400 mm
Světlost nášlapu: 60 mm
Váha: 9,1 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 150 cm plus
Rám: hliníkový Yedoo Trexx Disk
Vidlice: hliníková Yedoo Trexx Disk
Přední kolo: 26", 24 špic
Zadní kolo: 20", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 26/20
Pneumatiky: KENDA Small Block Eight (60TPI, kevlar guard)
Přední a zadní náboj: NOVATEC road - 100 / 100 mm
Brzdy: TEKTRO ML 520/TEKTRO MD-M300 ARIES (páky a čelisti)
Řidítka: UNO alloy DB oversize
Představec: UNO alloy 3D oversize
Hlavové složení: Ahead NECO alloy 1 1/8" semi
Gripy: XHH pěnová V3 - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice **** / terén ***** / město ***

Koloběžka Yedoo Trexx Disc