Koloběžka Yedoo Trexx

půjčovna
Značka: Yedoo
300 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Asfalt? Šotolina? Serpentýny? Hory? Les? Kočičí hlavy? Zdeněk Valenta jel Skandinávií na sever, až už cestu ukazovaly jen lišejníky, sobi mu vařili čaj a naučil mluvit sušenou rybu. Stef Dietschi přejel ze Švýcarska do Istanbulu a David Ceccarelli a Andrea Gesmundo prošlapali Island od ledovců po lávová pole. Sbalte se. Nikdy se nevrátíte stejní. Koloběžka Yedoo Trexx je parťák, který vás podrží při jakémkoli dobrodružství.

Cena

1 den - 300 Kč                 1 týden - 1000 Kč

2 dny - 500 Kč                 2 týdny - 1500 Kč

3 dny - 650 Kč

4 dny - 750 Kč

5 dní - 850 Kč

Více jak 2 týdny a organizovaná akce je na individuální domluvě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Koloběžku YedooTrexx táhne kupředu perfektní rám, rychlá kola a kvalitní komponenty. Díky speciální technologii protlačovaných hliníkových profilů může být rám současně lehký i maximálně pevný.

Trexx_12702_Y30_Dimensions

Konstrukce

Lehký a tuhý hliníkový rám (celková váha koloběžky pouhých 7,8 kg) ušetří energii vloženou do odrazu. Nízko položené stupátko a jeho minimální tloušťka šetří stojnou nohu, přidá radost z jízdy i množství ujetých kilometrů. Protiskluzové pásky na stupátku zajistí bezpečnou jízdu i výměnu nohou. Dvoupolohová zadní vidlice umožní nastavit světlou výšku stupátka pro jízdu po silnici i v terénu (40/60 mm). Model má přípravu na montáž stojánku, blatníků a dvou držáků na láhev; ty i další doplňky jako světlo, zvonek, držák na mobil, brašnu či set na mushing a venčení psa si můžete dokoupit.

Kola 26“/20“ spolu se širšími pneumatikami a speciální protiprůrazovou vrstvou z kevlaru bezpečně zvládnou každý povrch, koloběžka je předurčena pro dlouhé výlety a dobrodružné výpravy. Hliníkové náboje s prachotěsnými a vodotěsnými průmyslovými ložisky zaručí hladký chod kol i vysokou životnost za všech podmínek. Díky rychloupínacím páčkám vpředu i vzadu sundáte obě kola během vteřiny, koloběžku snadno převezete v autě, či uskladníte doma.

Maximální nosnost koloběžky 130 kg. Na základní servis vám stačí pouze dva imbusové klíče, křížový šroubovák a pumpička.

Podrobný test koloběžky Yedoo Trexx najdete v odkazu Koloběžky Yedoo Trexx a Wolfer – kompletní test > (priblizovadla.cz)

Zdroj: Yedoo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna koloběžek
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 26"/20"
Délka: 1710 mm
Výška: 920 - 980 mm
Délka nášlapu: 400 mm
Světlost nášlapu: 40 - 60 mm
Váha: 7,8 kg
Nosnost: 130 kg
? Pro výšku postavy: 150 cm plus
Rám: hliníkový Yedoo Trexx
Vidlice: hliníková Yedoo Trexx
Přední kolo: 26", 24 špic
Zadní kolo: 20", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 26/20
Pneumatiky: KENDA (60TPI, kevlar guard)
Přední a zadní náboj: NOVATEC road - 100 / 74 mm
Brzdy: TEKTRO ML 520/"V" TEKTRO (páky a čelisti)
Řidítka: UNO alloy DB vlaštovky
Představec: UNO alloy 3D oversize
Hlavové složení: Ahead NECO alloy 1 1/8" semi
Gripy: XHH pěnová V3 - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén **** / město ***

Koloběžka Yedoo Trexx