Koloběžka Yedoo Wolfer II - Zelená

půjčovna
Značka: Yedoo
300 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Můžete jet mistrovství světa nebo 24 hodin na koloběžce. Můžete si dávat tak velké cíle, že se po jejich splnění nepřestanete usmívat. Můžete vyhrávat závody. Můžete sportovat každý den. Pojedete tak rychle a lehce, že hned pochopíte, že teď máte na víc.

Cena

1 den - 300 Kč                 1 týden - 1000 Kč

2 dny - 500 Kč                 2 týdny - 1500 Kč

3 dny - 650 Kč

4 dny - 750 Kč

5 dní - 850 Kč

Více jak 2 týdny a organizovaná akce je na individuální domluvě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správná geometrie a aerodynamika, dokonalý rám s optimální tuhostí, spousta místa pro jezdce a kvalitní komponenty.  Jedinečný lichoběžníkový tvar stupátka, originálně řešená patka, dvoupolohová zadní vidlice, příprava pro příslušenství (blatníky, držák lahve,  stojánek, apod.). Díky speciální technologii protlačovaných hliníkových profilů může být rám současně lehký i maximálně pevný.

Wolfer_12701_Y30_Dimensions

Konstrukce

Ultralehký a tuhý hliníkový rám (celková váha koloběžky pouhých 7,0 kg) ušetří energii vloženou do odrazu. Nízko položené stupátko i jeho minimální tloušťka šetří stojnou nohu, přidá radost z jízdy i množství ujetých kilometrů, dvoupolohová zadní vidlice umožní dvojí nastavení světlé výšky stupátka (3,2 / 5,2 cm). Lichoběžníkový profil stupátka dovolí koloběžku ostře naklonit v zatáčkách a díky protiskluzové pásky na stupátku zajistí bezpečnou jízdu i výměnu nohou. Model má přípravu na montáž stojánku, blatníků a dvou držáků na láhev, ty si můžete dokoupit, stejně jako světlo, zvonek apod.

Velká kola 28“/20“ na úzkých pláštích umožní rychlou a dynamickou jízdu, pláště mají speciální protiprůrazovou vrstvu z kevlaru. Úzké hliníkové náboje s prachotěsnými a vodotěsnými průmyslovými ložisky zaručí hladký chod kol i vysokou životnost. Pomocí rychloupínacích páček sundáte přední i zadní kolo během vteřiny, koloběžku snadno převezete v autě, či uskladníte. Maximální nosnost koloběžky 120 kg; denní dojezdová vzdálenost –  neomezená!

Podrobný test koloběžky Yedoo Wolfer II najdete v odkazu Yedoo Wolfer – 2. generace. Podrobná recenze > Priblizovadla.cz

Zdroj: Yedoo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna koloběžek
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 28"/20"
Délka: 1730 mm
Výška: 860 - 920 mm
Délka nášlapu: 400 mm
Světlost nášlapu: 32 - 52 mm
Váha: 7 kg
Nosnost: 120 kg
? Pro výšku postavy: 150 cm plus
Rám: hliníkový Yedoo Wolfer II
Vidlice: hliníková Yedoo Wolfer II
Přední kolo: 28", 24 špic
Zadní kolo: 20", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 28/20
Pneumatiky: KENDA (60TPI, kevlar guard)
Přední a zadní náboj: NOVATEC road - 100 / 74 mm
Brzdy: TEKTRO Eclipse/Caliper brake TEKTRO (páky a čelisti)
Řidítka: UNO alloy DB oversize
Představec: UNO alloy 3D oversize
Hlavové složení: Ahead NECO alloy 1 1/8" semi
Gripy: XHH pěnová V3 - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén *** / město ***

Koloběžka Yedoo Wolfer II