Koloběžka Yedoo Wolfer RS černá 28"/28"

Neohodnoceno
Značka: Yedoo
ZDARMAZDARMA
Wolfer RS 12721 black side
17 990 Kč
Skladem (5 ks)

Extrémní verze vrcholného modelu Wolfer dál posouvá hranice uskutečnitelného. Ideální proporce, špičkový design, soutěžní konstrukční úpravy a široké možnosti úprav rozbuší srdce každého závodníka. Koloběžka Yedoo Wolfer RS je model pro ty, jejichž cílem jsou rekordy. 

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální proporce, špičkový design, široké možnosti úprav a nepřekonatelná dynamika rozbuší srdce každého závodníka. Koloběžka Yedoo Wolfer RS je soutěžní model pro ty, kdo chtějí vyhrávat – a nejlépe sami nad sebou. Speciální konstrukční úpravy – pevnější, o 10 milimetrů širší stupátko pro větší nohu, přepracovaná zadní vidlice s optimální tuhostí a 28‘‘ zadní kolo, které přidá na rychlosti i setrvačnosti, dělají z modelu RS opravdový závoďák.

Díky speciální technologii protlačovaných hliníkových profilů může být rám současně lehký i maximálně pevný.

Wolfer_RS_12721_Dimension

Konstrukce

Koloběžka Yedoo Wolfer RS je závodní speciál s lehkým, optimálně tuhým hliníkovým rámem a celo-karbonovou vidlicí. Nízko položené stupátko i jeho minimální tloušťka šetří stojnou nohu, přidá radost z jízdy i množství ujetých kilometrů. Lichoběžníkový tvar stupátka umožní bezpečný náklon v zatáčkách. Širší stupátko poskytne pohodlí při dlouhých sjezdech a tři protiskluzové pásky na stupátku pro bezpečnou jízdu i výměnu nohou. Model má přípravu na montáž stojánku, blatníků a dvou držáků na láhev, ty si můžete dokoupit, stejně jako světlo, zvonek apod.

Obě kola 28“/28“ na silničních pláštích Continental s protiprůrazovou ochranou dodají obrovské rychlostní nasazení, neuvěřitelnou setrvačnost a stabilitu ve vysokých rychlostech i zatáčkách. Pláště, které mají vynikající přilnavost, minimální valivý odpor a dlouhou životnost, jsou zasazené do dvoustěnných ráfků.

Koloběžka Yedoo Wolfer RS umožňuje širokou míru možnosti úprav pomocí běžně dostupných cyklokomponent. Maximální nosnost koloběžky 120 kg; denní dojezdová vzdálenost  –  neomezená!

Podrobný test koloběžky Yedoo Wolfer RS najdete v odkazu. Yedoo Wolfer RS – silniční raketa ve velkém testu > Priblizovadla.cz

Zdroj: Yedoo, Přibližovadla CZ

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 28"/28"
Délka: 1915 mm
Výška: 820 - 860 mm
Délka nášlapu: 400 mm
Světlost nášlapu: 37 - 55 mm
Váha: 7,9 kg
Nosnost: 120 kg
? Pro výšku postavy: 150 cm plus
Rám: hliníkový Yedoo Wolfer RS
Vidlice: karbonová
Přední kolo: 28", 24 špic
Zadní kolo: 28", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 28/28
Pneumatiky: Continental Ultrasport III. 700x25C
Přední a zadní náboj: NOVATEC road
Brzdy: TEKTRO Eclipse/Caliper brake TEKTRO (páky a čelisti)
Řidítka: UNO alloy DB oversize
Představec: UNO alloy 3D oversize
Hlavové složení: Ahead NECO alloy 1 1/8" semi
Gripy: XHH pěnová V3 - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén *** / město ***

Koloběžka Yedoo Wolfer RS