Koloběžka KOSTKA TOUR Fun černá 26"/20"

Neohodnoceno
Značka: Kostka
6 990 Kč
Skladem (5 ks)

Koloběžka Kostka Tour Fun, koloběžka s velkými koly pro začátečníky, kteří si nejsou zcela jistí, zda je tento sport chytne a nepustí. Právě pro tuto kategorii koloběžkářů je Kostka Tour Fun správná volba, která nabízí skvělý poměr cena/výkon. Jsme si 100% jistí, že od ní dostanete přesně to, co jakožto začínající koloběžkách potřebujete.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka Kostka Tour Fun stojí na velmi kvalitním rámu, který je optimalizován pro příjemnou a pohodovou jízdu. Pohoda, klídek, koloběh, to je oč tu koloběží... Podobně jsou na tom jednostěnné hliníkové ráfky, obuté do plášťů Mitas, na kterých si zkrátka a dobře jedete. Ale abyste si neujeli zase až moc, můžete kdykoliv zpomalit pomocí véčkových brzd Promax.

tour-fun-vykres

Nášlap této koloběžky s velkými koly 26"/20" je ze spodní strany opatřen výztuhou a speciálními sváry, které zpevňují rám a zároveň chrání jeho nejvíce namáhaná místa při styku s nerovnostmi.

kolobezka-kostka-tour-fun-g5 (8)

Jistě také oceníte, že náboje kol disponují rychloupínacím systémem upevnění osy. Díky tomu je možné kola snadno a rychle odmontovat a váš stroj tak snáze naložit do kufru automobilu.

kolobezka-kostka-tour-fun-g5 (6)

Koloběžka pro dospělé Kostka Tour Fun je zkrátka výborný stroj za přijatelnou cenu, který do puntíku splní vaše očekávání. 

Zdroj: Kostka

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 26"/20"
Délka: 1720 mm
Výška: 960 mm
Délka nášlapu: 420mm
Světlost nášlapu: 50 mm
Váha: 9,8
Nosnost: 100 Kg
? Pro výšku postavy: 150 - 210 cm
Rám: ocelový Kostka Tour Fun
Vidlice: ocelová
Přední kolo: 26", 28 špic
Zadní kolo: 20", 28 špic
Ráfky: hliníkové, jednostěnné RMX 21
Pneumatiky: Mitas Walrus
Přední a zadní náboj: Konusový 100 mm
Brzdy: Promax (páky a čelisti)
Řidítka: ocelová
Představec: KOSTKA SK 2822 S
Hlavové složení: A-Head
Gripy: gumové
Jízdní vlastnosti: silnice **** / terén *** / město ***