Skládací koloběžka KOSTKA Tour Max Fold (G6) černá 26"/20"

Neohodnoceno
Značka: Kostka
16 990 Kč
Skladem (5 ks)

Koloběžka Kostka Tour Max Fold je skládací verzí nejprodávanější turistické koloběžky od společnosti Kostka. Stále je to známá „Tourka“ se všemi svými dobrými vlastnostmi, která má jako bonus navíc ještě možnost složení.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma Kostka v šesté generaci (G6) svých koloběžek zúročila léta vývoje. Rám 6. generace se zvýšenou tuhostí, vychází z léty ověřené konstrukce, nabízí tak perfektní jízdní vlastnosti společně s nezapomenutelným jízdním zážitkem. Je vhodná pro jezdce výšky od 150 cm. Nosnost koloběžky je 150 kg. Koloběžka je doma na hladkém asfaltu, nezastaví jí však ani polní nebo lesní cesta. Zkrátka univerzální model na pohodu.

tour-max-fold-g6

Velká koloběžka sice není po složení „kapesní“ jako malé modely, ale pointa jejího skládání je jiná. Po složení se celá koloběžka zmenší na zhruba metr čtvereční. Plochý metr čtvereční, který se vejde do kufru každého auta nebo vedle pracovního stolu v kanceláři, či v garsonce do prostoru u botníku, či do většiny panelákových výtahů.

tour-max-fold-g6_1

Hlavní rámový profil ve tvaru „kapky“ poskytuje vynikající aerodynamické vlastnosti a stal se také nedílnou součástí typického vzhledu koloběžek Kostka. Nově je speciální profil zpevněn návarem. Zvětšený prostor pro jezdce, optimální tuhost a elegantní linie jsou základní elementy rámu nové generace. Integrovaný otvor pro stojánek, přední výztuha se speciálními sváry pro zvýšení tuhosti a odolnosti, či ochrana rámu při kontaktu s nerovností jsou již standardem, na který je výrobce právem pyšný. V rámci zvýšení vašeho pohodlí je koloběžka postavena na zúžené koncepci rámu a vidlice pro 65mm široké náboje. Tento počin, společně se zapuštěnou osou zadního kola, zabraňuje kontaktu odrazové nohy s koloběžkou, což pozitivně ovlivňuje celkový jízdní komfort. Nerezové adhezní prvky na horní straně stupátka zajišťují dlouhodobou životnost nášlapné plochy, odolnost proti jejímu opotřebení a zvyšují její protiskluzné vlastnosti. Toto unikátní technické řešení plní nejen ochrannou funkci, ale brání také nebezpečnému uklouznutí stojné nohy.

skladaci-kolobezka-kostka-tour-max-fold-g6 (7)

Zadní doraz paty je novinka, kterou jistě oceníte. Je vyroben frézováním z vysokopevnostní slitiny hliníku. Inovovaný doraz paty využijete při odrazu nebo přizvednutí koloběžky nohou při překonávání překážek, například obrubníků. Jeho tvar je optimalizován pro všechny druhy obuvi. Doraz je v případě potřeby možné vyměnit za jiný typ nebo zcela odejmout. Tato novinka přináší prodloužení nášlapné plochy a zvětšení prostoru pro jezdce. Váš odraz a výměna nohou tak bude zas o něco snazší.

skladaci-kolobezka-kostka-tour-max-fold-g6 (8)

Vaši bezpečnost podpoří reflexní prvky umístěné na různých částech koloběžky. Vše podtržené precizním dílenským zpracováním.

Podrobný test koloběžky Kostka Tour Max Fold (G6) najdete v odkazu

Zdroj: Kostka

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 26"/20"
Délka: 1740 mm
Výška: 1000 mm
Délka nášlapu: 440 mm
Světlost nášlapu: 50 mm
Rozměr ve složeném stavu: 1260x980 mm
Váha: 10,1 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 150 cm plus
Rám: ocelový Kostka Tour Max Fold (G6)
Vidlice: ocelová
Přední kolo: 26", 24 špic
Zadní kolo: 20", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné Dragon 26/20
Pneumatiky: Schwalbe Marathon
Přední a zadní náboj: KOSTKA HK 6524 RS
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: KOSTKA FBH Wings 680-50 Al
Představec: KOSTKA FL 2822 S
Hlavové složení: Ahead
Gripy: Tvrzená pěna - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice ***** / terén *** / město ***