Skládací koloběžka KOSTKA TWENTY Fold černá 20"/20"

Neohodnoceno
Značka: Kostka
16 990 Kč
Skladem (5 ks)

Univerzální koloběžka Kostka Twenty Fold (G6) s koncepcí kol 20“/20“ je koloběžkou s výbornými jízdními vlastnostmi, středně velké koloběžky a přidanou hodnotou v podobě možnosti složení. Není tak velká jako modely s větším předním 26" nebo 28" kolem (například Kostka Tour nebo Travel), poskytuje však stejný prostor pro dospělého jezdce, takže nejste ochuzeni o jízdní komfort. Dvě stejně velká kola vás podrží v každé situaci, ať už jezdíte na asfaltu nebo občas vaši cestu zkříží polní nebo lesní cesta.

Při zakoupení nebo vyzvednutí koloběžky u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a vyrazit na první jízdu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka Kostka Twenty Fold (G6) je univerzální skládací koloběžkou s koncepcí kol 20“/20“. Během pár vteřin, bez použití jakéhokoliv nářadí, se vaše Twenty Max Fold změní v kompaktní plochý balík, který se vejde všude, kam se rozložená koloběžka jen tak nevměstná - do kufru auta, do výtahu, vedle pracovního stolu v kanceláři, do MHD… Pokud si k Twenty Fold pořídíte i praktickou přepravní tašku, vaši spolucestující nebudou ani tušit, jaký poklad sebou vezete.

twenty-max-fold-g6-1

Rám typického „Kostka-designu“ s kapkovitým průřezem hlavního rámového profilu prošel dlouholetým vývojem, díky čemuž se u Koloběžky KOSTKA Twenty Fold šesté generace snoubí vysoká tuhost a odolnost s nízkou celkovou hmotností koloběžky a geometrií, zaručující výborné jízdní vlastnosti. Koloběžka KOSTKA Twenty Fold vás podrží v rychlých sjezdech, stejně jako je obratná při kličkování v "krokové" rychlosti. Světlost stupátka je dostatečná pro všechny povrchy, včetně zpevněných polních a lesních cest. Zároveň není stupátko tak vysoké, abyste se unavili zbytečným dřepováním.

twenty-max-fold-g6-2

Nerezové prvky na stupátku spolehlivě podrží vaši sportovní obuv v jakémkoliv počasí a navíc jednoduše skvěle vypadají. Ze spodní strany je pak stupátko opatřené návarky pro jeho ochranu a zesílení. Napojení stupátka na hlavní rámový profil je pak zesílené pomocí speciálně navržené „výztuhy“. Díky nově designovaném chrániči paty z lehké hliníkové slitiny si můžete při přejíždění větších nerovností koloběžku přizvednout patou stojné nohy. Dvojice V-brzd osvědčené řady Shimano T4000 s výbornou účinností bezpečně zpomalí nebo zastaví koloběžku KOSTKA Twenty Max Fold (G6) ve všech situacích.

skladaci-kolobezka-kostka-twenty-max-fold-g6 (9)

Díky vysokým řídítkům můžete také svoji Twenty Fold vybavit i dětskou sedačkou a vozit tak svoji ratolest bezpečně (před) sebou. Řídítka lze naklonit podle vlastních požadavků a seřídit jejich výšku v rozmezí 5 cm.

U většiny koloběžek Kostka i tato využívá úzké náboje vlastní výroby – a koloběžka Kostka Twenty Max Fold G6 není výjimkou. Díky 65mm úzkým nábojům s japonskými průmyslovými ložisky a přímým uložením drátů radiálního výpletu tak může mít zadní stavba šířku pouhých 110 mm. Známý koloběžkový úraz – „ukopnutí“ kotníku o zadní vidlici – je tak minimalizovaný v nejvyšší míře.

Podrobný test koloběžky Kostka Twenty Fold najdete v odkazu

Zdroj: Kostka

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, stojánek, držák lahve

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 20"/20"
Délka: 1565 mm
Výška: 980 mm
Délka nášlapu: 440 mm
Světlost nášlapu: 50 mm
Rozměr ve složeném stavu: 1210x730 mm
Váha: 9,9 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 150 - 190 cm
Rám: skládací ocelový Kostka Twenty Fold
Vidlice: Ocelová
Přední kolo: 20", 24 špic
Zadní kolo: 20", 24 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 20"/20" Dragon
Pneumatiky: Schwalbe Marathon Racer
Přední a zadní náboj: KOSTKA HK 6524 RS
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: KOSTKA FBH 680-190 St
Představec: KOSTKA FL 2822 S
Hlavové složení: Ahead
Gripy: Tvrzená pěna - pojistná
Jízdní vlastnosti: silnice **** / terén *** / město ****