Skládací koloběžka MIBO Mastr bílá 16"/16"

Značka: Mibo
ZDARMAZDARMA
Koloběžka MIBO Mastr 01
12 800 Kč
Skladem (1 ks)

Skládací koloběžka MIBO Mastr je malá, ale živá a rychlá koloběžka. Její delší rozvor kol je pohodlný i pro jezdce vyššího vzrůstu. Ve složeném stavu se vejde pod postel, do MHD, do metra nebo do kufru auta. Koloběžka MIBO Mastr je nejdéle vyráběným modelem společnosti MIBO.

Díky preciznosti výroby poskytuje výrobce na rám 5letou záruku (na ostatní komponenty pak 2 roky). Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

První servisní prohlídku u nás zakoupených koloběžek provádíme zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloběžka MIBO Mastr patří mezi velmi oblíbené koloběžky. Je ideální do města i na kratší vyjížďky. Je to taky model koloběžky, který společnost MIBO vyrábí nejdéle. Obrovskou výhodou této koloběžky je možnost složit ji, zabalit do transportního vaku a převést v autobuse, metru, vlaku nebo v kufru auta.

Při zakoupení nebo vyzvednutí u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

Koloběžka_MIBO_Mastr_19

Konstrukce

Konstrukce rámu a přední vidlice představuje známou „mibáckou“ klasiku. Stupátko je tvořené jekly 25×25 mm, hlavní rámový oblouk dvěma profily 15×15 mm. Přední a zadní vidlice je svařena s plochých profilů 30×15 mm, jen s tím rozdílem, že jsou zaoblené. Rám je vyrobený z oceli a je velmi tuhý a prakticky nezničitelný. I z tohoto důvodu výrobce poskytuje na rám 5ti letou záruku.

Koloběžka_MIBO_Mastr_11

Skládání

Firma MIBO je průkopníkem skládacích koloběžek u nás. Princip skládání a skládací mechanismus koloběžek MIBO se během let (až na drobné detaily) de facto nezměnil. Rám se „láme“ v šikmo uloženém kloubu, umístěném ve spodní části hlavního rámového profilu. „Zlomením“ se koloběžka složí na polovinu. Kloub je opatřený rychloupínákem a jistícím čepem. Složení řídítek je u modelu Mastr rovněž řešeno pomocí rychloupínacího mechanismu, díky kterému lze řídítka bez použití nářadí povolit, otočit a složit, případně rychle nastavit jejich výšku. Díky osvědčenému skládacímu mechanismu koloběžku složíte do rozměrů 1070×610×220 mm.

Koloběžka_MIBO_Mastr_01

Stojánek

Koloběžka MIBO Mastr je vybavena integrovaným stojánkem, který je oproti „neskládacím/pevným“ modelům MIBO na pravé straně koloběžky.

Koloběžka_MIBO_Mastr_16

Zdroj: MIBO

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, brašna na zadní blatník, držák lahve

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky skládací
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 16"/16"
Délka: 1390 mm
Výška: 940 - 970 mm
Délka nášlapu: 390 mm
? Světlost nášlapu: 45/70 mm
? Pro výšku postavy: 140 - 210 cm
Ve složeném stavu: 1070x610x220 mm
Váha: 9,4 kg
Nosnost: 150 kg
? Rám: Skládací ocelový MIBO Mastr
? Vidlice: Ocelová MIBO Mastr
? Přední kolo: 16", 32 špic
? Zadní kolo: 16", 32 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 16"/16"
Pneumatiky: Schwalbe Road Cruiser 16x1,75
Přední a zadní náboj: Novatec 100 mm
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: ocelová, BMX
Představec: Ahead Zoom
Hlavové složení: závitové 1 1/8
Gripy: šroubovací pěnová madla
Další doplňky: stojánek, zvonek
Jízdní vlastnosti: silnice **** / terén *** / město *****

Extrémní zátěžový test koloběžky Mibo Mastr

Montáž a unboxing koloběžky Mibo Mastr

Skládací mechanismus koloběžky Mibo Mastr