Skládací koloběžka MIBO Royal černá 20"/20"

půjčovna
Neohodnoceno
Značka: Mibo
13 800 Kč
Skladem (5 ks)

Skládací koloběžka MIBO Royal černá 20"/20" je rychlou a stabilní koloběžkou. Velikost kol 20"/20" je jakýmsi článkem mezi malými městskými koloběžkami a většími cestovními/sportovními stroji. MIBO Royal je proto vhodný jak do města, zároveň zvládne i lehký terén a nebojí se delších výletů.

Díky preciznosti výroby poskytuje výrobce na rám 5letou záruku (na ostatní komponenty pak 2 roky). Po doručení stačí koloběžku vybalit z kartonu, nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

První servisní prohlídku u nás zakoupených koloběžek provádíme zdarma.

Tuto koloběžku si můžete půjčit v naší půjčovně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocelový rám zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní přenos odrazové síly. Koloběžce je při výrobě věnována velká péče a vše je vyladěno do nejmenšího detailu. Praktický stojan, který lze pohodlně sklápět nohou, je již součástí koloběžky, což u jiných výrobců není obvyklé. Nízká výška nášlapu zajišťuje pohodlí při jízdě. Patentovaný skládací mechanismus, díky kterému je složení a rozložení koloběžky otázkou několika sekund.

Přední a zadní kola, obě o rozměru 20", zajišťují rovnoměrné rozložení sil při brzdění, čímž koloběžka nemá vzadu tendenci "ustřelovat". Dvojstěnné ráfky se soustruženou brzdnou plochou, přímý výplet a kvalitní náboje Novatec s průmyslovými ložisky jsou zárukou plynulého přenosu brzdného účinku, stejně tak přenosu sil na vozovku bez zbytečných ztrát.

Při zakoupení nebo vyzvednutí u nás v prodejně je koloběžka již smontována a připravena k jízdě. Pokud si koloběžku přejete doručit na vaši adresu, expedujeme ji v krabici. Po vybalení z kartonu stačí nasadit obě kola a řídítka, vše dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

Koloběžka_MIBO_Royal_04_1

Konstrukce

Konstrukce rámu a přední vidlice představuje známou „mibáckou“ klasiku. Stupátko je tvořené jekly 25×25 mm, hlavní rámový oblouk dvěma profily 15×15 mm. Přední a zadní vidlice je svařena s plochých profilů 30×15 mm, jen s tím rozdílem, že jsou zaoblené. Rám je vyrobený z oceli a je velmi tuhý a prakticky nezničitelný. I z tohoto důvodu výrobce poskytuje na rám 5ti letou záruku. 

Koloběžka_MIBO_Royal_01

Skládání

Firma MIBO je průkopníkem skládacích koloběžek u nás. Princip skládání a skládací mechanismus koloběžek MIBO se během let (až na drobné detaily) de facto nezměnil. Rám se „láme“ v šikmo uloženém kloubu, umístěném ve spodní části hlavního rámového profilu. „Zlomením“ se koloběžka vlastně složí na polovinu. Kloub je opatřený rychloupínákem a jistícím čepem. Složení řídítek je u modelu Royal rovněž řešeno pomocí rychloupínacího mechanismu, díky kterému lze řídítka bez použití nářadí povolit, otočit a složit, případně rychle nastavit jejich výšku.Koloběžku složíte do rozměrů 1280×610×250 mm.

Koloběžka_MIBO_Royal_02

Stojánek

Koloběžka MIBO Royal je vybavena integrovaným stojánkem, který je oproti „neskládacím/pevným“ modelům MIBO na pravé straně koloběžky.

Koloběžka_MIBO_Royal_05

Zdroj: MIBO

Doporučujeme tyto doplňky:

sada blatníků, rámová brašna na koloběžku, brašna na zadní blatník, držák lahve

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky skládací
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 20"/20"
Délka: 1570 mm
Výška: 1040 - 1070 mm
Délka nášlapu: 440 mm
? Světlost nášlapu: 44 / 68 mm
Rozměr ve složeném stavu: 1280x610x250 mm
Váha: 10,1 kg
Nosnost: 150 kg
? Pro výšku postavy: 140 - 200 cm
? Rám: Skládací ocelový MIBO Royal
? Vidlice: Ocelová MIBO Royal
? Přední kolo: 20", 32 špic
? Zadní kolo: 20", 32 špic
Ráfky: hliníkové, dvoustěnné 20"/20"
Pneumatiky: Schwalbe Maraton racer 20x1,5
Přední a zadní náboj: Novatec 100 mm
Brzdy: Shimano 4000 (páky a čelisti)
Řidítka: ocelová, BMX
Představec: Ahead Zoom
Hlavové složení: závitové 1 1/8
Gripy: šroubovací pěnová madla
Další doplňky: stojánek, zvonek
Jízdní vlastnosti: silnice **** / terén *** / město ****

Montáž a unboxing koloběžky Mibo Royal